PILNE: Diesel po 9 złotych za litr na stacjach w Polsce?! To praktycznie pewnie!

PILNE: Diesel po 9 złotych za litr na stacjach w Polsce?! To praktycznie pewnie!

paliwo węgiel benzyna diesel

Podaj dalej

Ceny paliw na stacjach benzynowych cały czas idą do góry i wydaje się, że karuzela podwyżek się nie zatrzyma. Czy diesel będzie wkrótce kosztował na stacjach paliw w naszym kraju po 9 złotych za litr? Wydaje się, że jest to możliwe, o czym informuje dr Jakub Bogucki z e-petrol.pl podczas rozmowy z Newsroomem WP.

Ceny diesla idą cały czas do góry. Kieszenie kierowców muszą przygotować się na niemały szok

diesel benzyna ceny paliw

– Już wkrótce na stacjach paliw może być jeszcze drożej. Wkrótce cena za litr oleju napędowego może przekroczyć 8 zł. Widoki na to w perspektywie kilku tygodni są dosyć realne – mówi analityk serwisu e-petrol.pl podczas rozmowy z Wirtualną Polską.

Jak sami zatem widzicie – możemy w przyszłości być świadkami sytuacji, w których za paliwo przyjdzie nam płacić około 9 złotych za litr. Bo jeśli diesel przekroczy barierę ośmiu złotych, to kto wie, czy szybko później podwyżki nie zostaną przekierowane do kwoty z dziewiątką z przodu. A to dla kierowców w Polsce byłaby prawdziwa katastrofa, patrząc i tak na szybujące cały czas ceny paliw.

Co sądzicie o aktualnych cenach za diesel?

benzyna diesel ceny paliwo

A wy, co sądzicie na temat aktualnej sytuacji na rynku paliw? Też uważacie, że rosnące ceny diesla zrujnują budżety polskich kierowców? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, wasza opinia jest dla nas ważna1

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News