PILNE: Darmowe przejazdy taksówką Free Now dla każdego! Wystarczy spełnić tylko jeden warunek!

PILNE: Darmowe przejazdy taksówką Free Now dla każdego! Wystarczy spełnić tylko jeden warunek!

taxi taksówkarz gdynia gdańsk szpital na zaspie

Podaj dalej

Uchodźcy z Ukrainy od dłuższego czasu mogą cieszyć się dużą pomocą ze strony polskich obywateli. Teraz do grona wsparcia dołącza także taksówka Free Now, która umożliwia darmowe przejazdy dla uchodźców z Ukrainy. Trzeba przyznać, że to kolejny wielki gest w kierunku uchodźców, którzy mogą korzystać z darmowych przejazdów taksówką do swoich nowych domów.

PILNE: Darmowy przejazd taksówką dla każdego! Wystarczy tylko spełnić jeden warunek

taxi taksówkarz gdynia gdańsk szpital na zaspie
fot. pixabay

Każda ukraińska rodzina może zgłosić swoje zapotrzebowanie na przejazd taksówką do swoich nowych domów za pośrednictwem wolontariuszy i innych przedstawicieli organizacji pozarządowych, które zajmują się pomocą dla uchodźców. Free Now od piątku 25 lutego udostępnia wszystkim uchodźcom darmowe przejazdy swoimi flotami pojazdów. Ukraińcy dzięki temu mogą w szybki i sprawny sposób dostać się do swoich nowych domów.

Platforma pomaga w ten sam sposób uchodźcom udającym się do Rumunii i Niemiec. – Jesteśmy w kontakcie z najważniejszymi organizacjami pozarządowymi, do których kierujemy naszą ofertę, ponieważ wiemy, że to one najlepiej znają aktualne i wciąż dynamicznie zmieniające się potrzeby swoich podopiecznych – podkreślił dyrektor zarządzający firmą Free Now w Polsce Krzysztof Urban, cytowany przez Auto Świat.

Wolontariusze mogą zgłaszać się mailowo z prośbą o wsparcie. Stop wojnie i agresji!

taxi taksowkarze

Wolontariusze, którzy poszukują transportu dla uchodźców z Ukrainy mogą zgłaszać się pod adresem mailowym ukraina@free-now.com o wsparcie dla potrzebujących. Firma nikomu nie odmawia pomocy i jest chętna do pomocy, jeśli chodzi o transport. Wielkie brawa i oby więcej takich działań ze strony innych firm!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News