PILNE! Bramkarz reprezentacji Polski miał poważny wypadek. Co dalej z jego karierą?!

PILNE! Bramkarz reprezentacji Polski miał poważny wypadek. Co dalej z jego karierą?!

PILNE! Bramkarz reprezentacji Polski miał poważny wypadek. Co dalej z jego karierą?!

Podaj dalej

Wojciech Szczęsny nie zaliczy ostatnich dni do udanych. Najpierw w niedzielę bramkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Polski popełnił dwa bardzo poważne błędy w bramce, przez które Juventus zremisował z Udinese 2:2. Polak ewidentnie w ten dzień był słabo dysponowany, a później jeszcze brał udział w wypadku drogowym. Co dalej z karierą Wojciecha Szczęsnego?

Wojciech Szczęsny miał poważny wypadek! Jego Jeep uderzył w samochód albo w… człowieka. Co za pechowe dni dla bramkarza reprezentacji Polski!

Według informacji, jakie zostały opublikowane we włoskich mediach Szczęsny podczas powrotu z meczu uderzył swoim Jeepem w innego kierowcę. Na całe szczęście bramkarz reprezentacji Polski podczas wypadku nie poniósł poważniejszych obrażeń i będzie do dyspozycji trenera podczas treningów w tym tygodniu. A na pewno jest nad czym pracować, patrząc na dyspozycję Szczęsnego podczas ostatniego ligowego meczu.

Serwis Bianconeri Zone poinformował, że Szczęsny podczas wypadków miał uderzyć w samochód lub nawet w człowieka. Te informacje jak na razie nie zostały jednak w żaden sposób zweryfikowane, więc nie wiemy tak do końca co tam tak naprawdę się stało. Zawodnik ani klub jak na razie nie skomentowali informacji o domniemanym wypadku. A szkoda, bo na pewno wiele by się wyjaśniło w tym aspekcie, bo wydaje się, że niedomówienia raczej nikomu teraz nie są specjalnie potrzebne.

Wojciech Szczęsny nie zaliczy ostatnich dni do udanych. Teraz po słabym meczu wyląduje na ławce rezerwowych?

Na szczęście Wojciech Szczęsny będzie gotowy do gry podczas sobotniego ligowego meczu przeciwko drużynie Empoli. Drugą sprawą jest jednak, czy trener Juventusu zdecyduje się na postawienie na tego zawodnika od pierwszej minuty w tej rywalizacji. To jest niepewne, ponieważ jego forma ostatnio nie imponowała i po takich klopsach niewykluczonym jest, że szansę między słupkami od pierwszej minuty otrzyma Perrin.

A wy co sądzicie w temacie Szczęsnego? Waszym zdaniem to on powinien być numerem jeden między słupkami reprezentacji Polski? Czy może uważacie, że to Łukasz Fabiański powinien stać między słupkami naszej kadry, zamiast golkipera Juventusu? Dajcie znać w komentarzach!

źródło: Bianconeri Zone

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News