PILNE: 2 kwietnia stacje paliw w Polsce będą zamknięte! Kierowcy, szybko uzupełnijcie zapasy benzyny i LPG!

PILNE: 2 kwietnia stacje paliw w Polsce będą zamknięte! Kierowcy, szybko uzupełnijcie zapasy benzyny i LPG!

stacja-benzynowa-paliwo

Podaj dalej

Problemy z paliwem dotyczą praktycznie wszystkich mieszkańców Europy. Ceny cały czas idą do góry, na czym cierpią nie tylko nasze nerwy, ale też nasze portfele. Teraz na dodatek mamy kolejną złą informację dla kierowców w Polsce – 2 kwietnia stacje paliw będą zamknięte! Co to oznacza dla kierowców?

PILNE: 2 kwietnia stacje paliw w całym kraju będą zamknięte!

Nowa ulga na paliwo
fot. freepik.com – Creativebird

Polski rząd podjął decyzję o zamknięciu 2 kwietnia stacji paliw w całym kraju. Wszystko po to, aby przemyśleć strategię na temat wprowadzenia nowych cen benzyny, diesla i LPG. W związku z tym, jeśli macie mało paliwa w baku i zastanawiacie się, kiedy zatankować lub jutro macie przed sobą długą trasę, nie zwlekajcie i jeszcze dzisiaj uzupełnijcie zapasy benzyny w swoich pojazdach!

Oczywiście, jest to tylko chwilowa przerwa w działaniu stacji, która nie odbije się znacząco na kierowcach, poza tym jednym, feralnym dniem. Mimo tego warto być na to przygotowanym, że jutro mogą być spore problemy z zatankowaniem auta. Choć już teraz możemy wam zdradzić, że niektóre stacje rozważają zbojkotowanie tego rozporządzenia, co może oznaczać, że w niektórych miejscach będziecie w stanie spokojnie zatankować.

1 kwietnia przynosi nam sporo niespodzianek…

paliwo-bez-podatku-wraca-do-lask
fot. freepik

Trzeba przyznać, że 1 kwietnia przynosi nam bardzo dużo niespodzianek i kluczowych decyzji ws. paliwa. Miejmy nadzieję jednak, że na samych obietnicach się nie zakończy i wkrótce zajdą spore zmiany na rynku paliwowym, ponieważ obecne ceny benzyny, diesla i autogazu są niezwykle wysokie i tak dłużej być po prostu nie może…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News