PILNE: 18 listopada nie wykonacie przeglądu technicznego swojego samochodu! Wielki strajk diagnostów

PILNE: 18 listopada nie wykonacie przeglądu technicznego swojego samochodu! Wielki strajk diagnostów

przegląd techniczny badanie rząd oszustwa gruzy

Podaj dalej

O strajku diagnostów mówiło się już od dłuższego czasu, więc nie jesteśmy tym jakoś specjalnie zdziwieni. Teraz jednak stało się to, co od dłuższego czasu było nieuniknione. Diagności postanowili zorganizować swój strajk. Znamy już oficjalną datę, kiedy się odbędzie. Będzie miało to miejsce 18 listopada bieżącego roku.

18 listopada ogromny strajk diagnostów. Tego dnia nie dokonacie przeglądu technicznego waszych pojazdów

badania techniczne

Opłaty za badania techniczne pojazdów są na takim samym poziomie od 17 lat. Informowaliśmy już was o tym jakiś czas temu. Teraz przelało to wszystko czarę goryczy i diagności postanowili nie czekać dłużej bezczynnie i zaczęli protestować. Mimo wzrostu inflacji i wynagrodzeń, nie ma żadnej decyzji do teraz, odnośnie podwyżek cen za przegląd techniczny. Czy w końcu się to zmieni?

Trudno teraz jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jedno jednak wiadomo już teraz. Właściciele stacji kontroli pojazdów zmagają się ze sporymi problemami finansowymi. Jeśli nie dostaną podwyżek, a stawki za badania samochodów nie zostaną podniesione, wkrótce nie będzie gdzie wykonywać przeglądów technicznych naszych samochodów. 18 listopada odbędzie się specjalny strajk na ulicach Warszawy.

W strajku mają wziąć udział przedstawiciele całej branży. Ciekawe co na to polski rząd…

Badania techniczne będą dokładniej rejestrowane
fot. peoplecreations | freepik.com

W strajku wezmą udział przedstawiciele branży kontroli pojazdów. Ciekawe czy rząd zainteresuje się tym wydarzeniem i czy nastąpią jakieś zmiany. Protest rozpocznie się w samo południe 18 listopada w czwartek. Przemarsz ma mieć miejsce po ulicach Łazienkowskiej, Myśliwieckiej, Agrykoli oraz Alejami Ujazdowskimi, aż po samą Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Kierowcy tego dnia mogą spodziewać się sporych utrudnień na drogach Warszawy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News