Pijany ksiądz spowodował tragiczny wypadek po alkoholu! A pracuje jako terapeuta ds. uzależnień!

Tego jeszcze nie grali. 50-letni ksiądz, który na co dzień jest duchownym we Włocławku doprowadził do tragicznego wypadku pod wpływem alkoholu. Duchowny w momencie zdarzenia miał we krwi aż 2,6 promila w organizmie. Żeby było jeszcze śmieszniej, to o ironio, ten ksiądz pracuje na co dzień jako terapeuta do spraw uzależnień. Niesamowite.

ksiądz kościół dopłata do samochodów elektrycznych
Podaj dalej

Pijany ksiądz spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. To jak się tłumaczył przekroczyło nasze pojęcie…

ksiądz kościół dopłata do samochodów elektrycznych
fot. freepik.com

Mężczyzna po całym zdarzeniu udzielił wywiadu Super Expressowi. Przyznał w nim, że jest… alkoholikiem oraz terapeutą. Coś nieprawdopodobnego, naprawdę. – łamałem wszystkie zasady wymagane, by zachować trzeźwość. Chorowałem przez dwa tygodnie i na koniec zacząłem leczyć się alkoholem – tłumaczył duchowny po spowodowaniu wypadku.

Policjanci poinformowali, że zdarzenie miało miejsce 10 listopada w gminie Brześć Kujawski. Tam 50-latek nie dostosował swojej prędkości do panujących na jezdni warunków, przez co doprowadził do wypadku. Policja oczywiście po wszystkim sprawdziła trzeźwość duchownego, który miał w organizmie aż 2,6 promila alkoholu.

Ksiądz złamał kręgosłup, a na szczęście w wyniku wypadku nikomu nic się nie stało. Chociaż tyle…

ksiądz kościół dopłata do samochodów elektrycznych
fot. freepik.com

Ksiądz w wyniku wypadku złamał kręgosłup. Na pocieszenie można jednak dodać, że w wyniku jego wypadku nikomu nie stała się krzywda. Całe szczęście, bo naprawdę to co tutaj się stało jest nieprawdopodobne. Do teraz nie do końca możemy w to wszystko uwierzyć. Jak można tak się zachować, będąc na dodatek osobą duchowną? Tego nie wie nikt. Miejmy nadzieję, że teraz dostanie nauczkę.

Przeczytaj również