PILNE: Od 27 grudnia ogromne zmiany na stacjach paliw! Pozytywne wieści dla kierowców LPG i diesla!

PILNE: Od 27 grudnia ogromne zmiany na stacjach paliw! Pozytywne wieści dla kierowców LPG i diesla!

ceny paliw diesel benzyna lpg

Podaj dalej

Od 27 grudnia polscy kierowcy mogą spodziewać się kolejnych sporych zmian na stacjach benzynowych. Jest to oczywiście związane z cenami, jakie trzeba będzie zapłacić za poszczególne paliwa – mowa tutaj zarówno o benzynie, dieslu i LPG. Zobaczcie, jakie ceny będą widniały przy dystrybutorach od początku przyszłego tygodnia, bo zmiany spodziewają się całkiem spore i warto być z nimi na bieżąco!

Od 27 grudnia duże zmiany na stacjach benzynowych. Zmieni się praktycznie wszystko!

stacja paliw prezydent śledztwo cen paliw ceny
fot. pixabay

Jeśli chodzi o ceny paliwa jakie będziemy obserwować na polskich stacjach od 27 grudnia do 2 stycznia, to mamy tutaj sporo zmian. W nadchodzącym tygodniu benzyna Pb98 będzie kosztować średnio na terenie całego kraju około 5,97 zł za litr. Stanieje troszkę benzyna Pb95, która teraz będzie kosztowała średnio 5,66 zł. Dobre wiadomości mamy także dla kierowców diesla, którzy za litr swojego paliwa będą musieli płacić około 5,69 złotego.

Powody do optymizmu mają także kierowcy samochodów z zamontowaną instalacją LPG. Litr gazu od nowego tygodnia będzie bowiem kosztował około 3,15 złotych, więc mamy tutaj do czynienia z kolejną obniżką. Gaz pomału zmierza do cen poniżej 3 złotych za litr, co na pewno jest sporym powodem do optymizmu dla kierowców autogazu, którzy wreszcie będą mogli odetchnąć, a konkretnie ich kieszenie, które od dłuższego czasu były narażone na wzmożone wydatki.

Jakie zmiany czekają nas w kolejnych tygodniach? Benzyna, diesel i LPG nieco się zmienią!

diesel benzyna ceny paliw 6 złotych stacja paliw

Prognozy na kolejne tygodnie wyglądają zatem bardzo optymistycznie. Oczywiście, nie jest to jeszcze poziom cenowy, jaki byśmy chcieli, ale trzeba przyznać, że poszczególne paliwa metodą małych kroczków są coraz tańsze, co na pewno może nas cieszyć. Czekamy na kolejne wieści, a póki co życzymy wam wesołych świąt i jak najniższych cen na stacjach benzynowych w najbliższych dniach!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News