PILNE: Od 13 grudnia ogromne zmiany na stacjach paliw! Zmieni się wszystko - benzyna, diesel i LPG!

PILNE: Od 13 grudnia ogromne zmiany na stacjach paliw! Zmieni się wszystko - benzyna, diesel i LPG!

zamknięte stacja paliw diesel benzyna brexit transport

Podaj dalej

Od 13 grudnia czekają nas spore zmiany na stacjach benzynowych w naszym kraju. Mowa tutaj oczywiście o nowych cenach paliwa, które zostały już opublikowane przez analityków e-petrol.pl na kolejny tydzień. Zobaczcie, w jakiej cenie będziecie mogli zakupić litr benzyny, diesla i LPG w tygodniu od 13 do 19 grudnia na stacjach w całym kraju.

PILNE: Od 13 grudnia spore zmiany na stacjach benzynowych! Zmieni się wszystko – benzyna, diesel oraz LPG!

paliwo diesel letnie zimowe
fot. pixabay

Kolejny tydzień i kolejna prognoza ze strony analityków można powiedzieć daje nam kolejne delikatne obniżki w porównaniu do zeszłego tygodnia. Jeśli chodzi o benzynę Pb98 to ta w dalszym ciągu pozostaje na wysokim poziomie – za litr tego paliwa trzeba będzie zapłacić między 6,16 zł a 6,29 zł. Benzyna Pb95 aktualnie kosztuje około 5,86 złotych za litr, z kolei diesel około 5,85 złotego.

W dalszym ciągu stabilnie wygląda sytuacja LPG – za litr autogazu w kolejnym tygodniu na polskich stacjach będziecie musieli zapłacić około 3,28 złotego. Można zatem powiedzieć, że ceny pozostają na stabilnym, wysokim poziomie, jednak z tygodnia na tydzień ceny są nieco niższe o kilka groszy, co już może nas napawać delikatnym optymizmem, patrząc na to jak sytuacja wyglądała wcześniej.

Optymistyczne wieści już w kolejnym raporcie. Czekamy na niego z utęsknieniem!

zapotrzebowanie na paliwo jpg

W kolejnym raporcie powinniśmy być świadkami jeszcze bardziej optymistycznych wieści, ponieważ dotarła do nas przecież niedawno informacja, że z powodu tarczy antykryzysowej i obniżeniu akcyzy do minimum ceny paliwa spadną nawet o 30 groszy. Z niecierpliwością czekamy na wejście w życie tych zmian, bo od dłuższego czasu na takie obniżki nie możemy liczyć, jeśli chodzi o cotygodniowe ceny i raporty ekspertów.

źródło: e-petrol.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News