Niewiarygodne! Pijany idiota zapomniał, gdzie zaparkował samochód. Wezwał więc policję, a miał we krwi ponad 3 promile!

Niewiarygodne! Pijany idiota zapomniał, gdzie zaparkował samochód. Wezwał więc policję, a miał we krwi ponad 3 promile!

Podaj dalej

Do kuriozalnej sytuacji doszło 19 stycznia w Wałbrzychu. Jak poinformowało TVN24 w godzinach wieczornych jeden z kierowców wezwał policję z powodu domniemanej kradzieży samochodu. Mężczyzna był jednak kompletnie pijany – miał we krwi ponad 3 promile!

Okazało się, że miał we krwi aż 3 promile!

alkomat zmiana przepisow

Mężczyzna twierdził, że zaparkował samochód w danym miejscu, a po jego powrocie już go tam nie było. Funkcjonariusze nie ukrywali jednak zaskoczenia po przybyciu na miejsce zdarzenia. Kierowca był kompletnie pijany i miał problemy z wypowiedzeniem kilku zdań. Policja postanowiła zbadać sprawę.

Funkcjonariusze sprawdzili nagranie z monitoringu, na którym jasno było widać, że kierowca faktycznie zaparkował tam gdzie mówił. Mężczyzna jednak już wtedy był kompletnie pijany – zataczał się i zapomniał, gdzie zostawił samochód. Po badaniu alkomatem okazało się, że „kierowca” miał we krwi aż 3 promile!

Prawo jazdy stracił już wcześniej

Policjant sprawdzający prawo jazdy

32-latek został ostatecznie zatrzymany i o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Policja chciała mu odebrać prawo jazdy, ale okazało się, że stracił je już wcześniej. Za co? Oczywiście za jazdę po alkoholu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News