Nietypowa sytuacja podczas egzaminu na prawo jazdy. Tego nikt się nie spodziewał

Nietypowa sytuacja podczas egzaminu na prawo jazdy. Tego nikt się nie spodziewał

Prawo jazdy kat. B – nowe uprawnienia

Podaj dalej

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z egzaminów na prawo jazdy. Wiele sytuacji już widzieliśmy podczas tego typu wydarzenia, jednak to, co ostatnio do nas dotarło, przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy w ciężkim szoku i uznaliśmy, że wy również musicie to zobaczyć, bo ciekawi nas wasza opinia na ten temat.

Kursant w Kia Rio mógł być w totalnym szoku. Czegoś takiego na pewno się nikt nie spodziewał podczas egzaminu na prawo jazdy!

prawo jazdy dokument do wymiany terminowe bezterminowe
fot. pixabay

W serwisie społecznościowym Facebook w ostatnim czasie ukazało się zdjęcie, na którym widać kursanta w samochodzie Kia Rio. Przed samochodem znajduje się myśliwiec bojowy SU-22, który w momencie egzaminu był holowany. Cała sytuacja miała miejsce w Krośnie podczas jednego z egzaminów na prawo jazdy. Kierowca poruszał się normalnie po drodze, a tutaj tuż przed nim poruszał się myśliwiec. Coś niesamowitego i niespotykanego.

Mowa tutaj o wersji SU-22, która trafiła do polskiego wojska w 1984 roku. W Polsce dostępnych jest 110 egzemplarzy tego modelu, więc tym bardziej jest to sytuacja niesamowita, jeśli chodzi o egzamin na prawo jazdy. Ciekawe jak w tej sytuacji zachował się kursant, bo na pewno był trochę zdziwiony i nie do końca wiedział jak się zachować w tej nowej dla niego sytuacji. Ciekawe czy przepisy ds. egzaminu mówią coś o tego typu przypadkach!

Egzamin na prawo jazdy – czy podczas waszego egzaminu również działy się jakieś niespotykane rzeczy? Koniecznie dajcie nam znać!

https://www.facebook.com/tomasz1369/posts/10228049830177405

A wy podczas swoich egzaminów na prawo jazdy mieliście jakieś niespodziewane sytuacje? Działo się coś, co zupełnie nie powinno się stać? Jeśli tak, to koniecznie dajcie nam o tym znać. Chętnie zapoznamy się z waszymi historiami, a domyślając się, co mogło się stać, już jesteśmy niesamowicie ciekawi. Egzamin na prawo jazdy to bardzo stresująca sprawa i tego typu zdarzenia na pewno nie ułatwiają w zdaniu egzaminu. Ale cóż, przynajmniej są wspomnienia, które potem można opowiedzieć! Czekamy na wasze historie, tylko walcie do nas prosto z mostu, bez żadnej ściemy. Liczymy na ciekawe i interesujące historie, które nas zaciekawią i może nawet rozbawią!

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News