Niebezpieczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Tak się składa, że oboje nie mieli uprawnień

Niebezpieczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Tak się składa, że oboje nie mieli uprawnień

mandat policja grzywna

Podaj dalej

Do groźnego wypadku doszło w ostatnim czasie w Ząbkowicach Śląskich. W zdarzeniu główną rolę odegrali dwaj motocykliści, którzy poruszali się po drodze bez należytych uprawnień. Całe zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 17:00.

Niebezpieczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów w Ząbkowicach Śląskich

punkty karne policja
fot. policja.pl

Do wyżej wspomnianego zdarzenia doszło dokładnie 23 kwietnia (tj. sobota) po godzinie 17:00 w okolicach Ząbkowicach Śląskich na DK nr 8. Całe zdarzenie było mocno złożone, ponieważ wszystko zaczęło się od tego, że kierowca Forda Mondeo zjechał na prostym odcinku drogi na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z ciężarówką.

W wyniku wyżej wspomnianego zdarzenia ciężarówka wpadła do rowu, natomiast osobówka zatrzymała się na przeciwległym pasie. Wówczas w samochód osobowy uderzyły dwa motocykle, które były kierowane przez dwóch mężczyzn – 29-latka i 23-latka. Całe szczęście, że w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Kierowcy byli trzeźwi, ale dwóch z nich nie miało odpowiednich uprawnień

policja mandat kontrola
fot. freepik

Kierowcy byli trzeźwi w momencie kontroli. Dwóch motocyklistów oraz kierujący Fordem zostali przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami. Warto jednak dodać, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwa. Policja szybko odkryła, że kierowcy motocykli nie mieli prawa jazdy kat. A, więc teraz czeka ich sprawa w sądzie, gdzie odpowiedzą za swoją bezmyślność.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News