Myjnie samochodowe przejdą ogromną rewolucje! Już nic nie będzie takie samo, to szok dla kierowców

Myjnie samochodowe przejdą ogromną rewolucje! Już nic nie będzie takie samo, to szok dla kierowców

myjnia samochodowa bezdotykowa

Podaj dalej

W najbliższym czasie myjnie samochodowe przejdą sporą rewolucje. Postanowiono bowiem, że właściciele tychże placówek będą musieli zainstalować u siebie kasy fiskalne. Wprowadzenie tego obowiązku zaplanowano już za trzy miesiące, w związku z czym niebawem właściciele myjni, jak i sami kierowcy będą musieli przygotować się na spore zmiany.

Duża rewolucja na myjniach samochodowych. Już nic nie będzie takie samo – zostają wprowadzone ogromne zmiany

Kasy fiskalne na myjniach samochodowych będą musiały być obecne od 1 październka 2022 roku. Wcześniej planowano, że ten przepis będzie miał wejść w życie od 1 lipca, ale finalnie podjęto decyzję o zmianie terminu, aby ułatwić wszystkim przedsiębiorcom instalację wymaganych kas fiskalnych.

Tym samym od 1 października na każdej myjni samochodowej, na którą się udacie będą obecne kasy fiskalne. Każdy właściciel będzie miał obowiązek wydać wam paragon za czyszczenie samochodu, jak i inne usługi, które wykonacie na myjni. Jest to zatem spora zmiana, biorąc pod uwagę, że przez wiele lat taki obowiązek nie istniał.

Myślicie, że kasy fiskalne na myjniach powinny już być od dłuższego czasu?

umyj samochód zimą
Foto Aspera

Co sądzicie o wprowadzeniu tego przepisu? Uważacie, że było to konieczne i kasy fiskalne na myjniach samochodowych powinny być już od dawna? Dajcie nam znać w komentarzach, wasza opinia jest dla nas bardzo istotna.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News