Młody talent piłkarski zginął w dramatycznym wypadku. A jeszcze niedawno świętował zwycięstwo...

Młody talent piłkarski zginął w dramatycznym wypadku. A jeszcze niedawno świętował zwycięstwo...

Znicze na cmentarzu

Podaj dalej

22 czerwca doszło do dramatycznego wypadku, w którym zginął 25-letni piłkarz, na co dzień występujący w klasie okręgowej w barwach Piasta Czerwieńsk, Mateusz Gostyński. Dwa dni wcześniej zmarły świętował ze swoimi kolegami awans do IV Ligi.

Talent piłkarski zmarł w dramatycznym wypadku

We wpisie opublikowanym na profilu facebookowym klubu przeczytaliśmy, iż 25-latek zginął podczas przeładunku dwóch ciężarówek. Mężczyzna w pewnym momencie znalazł się miedzy samochodami i został przygnieciony, gdy jeden z nich zdecydował się na manewr cofania. Śledczy aktualnie badają dokładne przyczyny i szczegóły zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe, jednak piłkarza nie udało się uratować, mimo godzinnej reanimacji.

„Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że dziś we wtorek 22 czerwca zmarł tragicznie nasz zawodnik Mateusz Gostyński. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Kolegom składają piłkarze, trenerzy oraz zarząd K.S. Piast Inex Czerwieńsk… Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci Mati” – czytamy na fanpage’u Piasta Czerwieńsk.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News