Masz wgniecioną karoserię? Ten trik naprawi Twój samochód w 3 minuty! Będzie jak nowy! [WIDEO]

Masz wgniecioną karoserię? Ten trik naprawi Twój samochód w 3 minuty! Będzie jak nowy! [WIDEO]

garnek

Podaj dalej

Wielu kierowców zmaga się z problemem zgniecionej karoserii. Niektóre incydenty skutecznie niestety psują wygląd naszego samochodu, przez co nie możemy cieszyć się z jego świeżości. Wgnieciona karoseria to spory problem, jednak mamy sposób, który umożliwi wam doprowadzenie auta do stanu sprzed zniszczenia w kilka chwil!

Wgnieciona karoseria – poradź sobie z tym sam!

polerowanie samochód karoseria uszkodzenie
fot. freepik.com

Do naprawienia karoserii w samochodzie wystarczy… wrzątek! Jeden z amatorów napraw samochodów właśnie w ten sposób poradził sobie z tym problemem. Niektóre elementy karoserii jak dobrze wiemy łatwo można przywrócić do poprzedniego stanu, chyba, że są mocno uszkodzone.

Jak naprawić w prosty sposób samochód? To proste – włączaj czajnik, zagotuj wodę, a później polej nią zniekształconą część swojej karoserii. Później w wyznaczone miejsce przyłóż przepychacz i gdy ten przyssie się do karoserii, wyciągnij go ponownie. Ten krok należy powtórzyć kilkukrotnie, jednak trzeba być szczególnie ostrożnym. Pośpiech w tej czynności jest zupełnie niewskazany.

Zaoszczędzisz sporo kasy! [WIDEO]

Po kilku minutach powtarzania wyżej wspomnianych czynności wgniecenie od razu zniknie! To z pewnością świetny sposób na tanią i szybką naprawę swojego samochodu. No bo po co przepłacać u mechanika, jak samemu możemy sobie to zrobić?

Zresztą, spójrzcie sami na to wideo!

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News