Małgorzata Rozenek narzeka na wysokie ceny paliwa. Znalazła jednak świetny sposób na oszczędność na benzynie

Małgorzata Rozenek narzeka na wysokie ceny paliwa. Znalazła jednak świetny sposób na oszczędność na benzynie

diesel benzyna putin ropa

Podaj dalej

Co do tego, że ceny paliwa w ostatnim czasie są bardzo wysokie, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Zauważają to nawet celebryci, tacy jak chociażby Małgorzata Rozenek-Majdan, która podczas ostatniego wywiadu postanowiła ponarzekać na ceny benzyny, jakie są na stacjach paliw. Mimo tego celebrytka znalazła sposób na oszczędzanie. Ciekawi was, w jaki sposób Rozenek oszczędza na tankowaniu?

Rozenek narzeka na wysokie ceny paliw i postanowiła znaleźć sposób na oszczędzanie w tych trudnych czasach…

diesel ropa paliwo saudi aramco
fot. pixabay

Gwiazda z powodu wysokich cen paliwa, jakie są na stacjach paliw od dłuższego czasu, zdecydowała się na poruszanie się po mieście rowerem. W ostatnim czasie w swoich mediach społecznościowych opublikowała nawet zdjęcie ze swojej przejażdżki, jednocześnie zaznaczając, że właśnie z powodu wysokich cen paliwa, zdecydowała się na taką formę komunikacji. Rozenek dostrzegła też plusy tej sytuacji – nie dość, że zaoszczędzi na paliwie, to na dodatek zadba bardziej o swoją formę fizyczną, co jest kolejnym plusem.

Rower oprócz tego nie musi stać w korkach, a na dodatek ma wpływ na poprawę kondycji. Wydawać by się mogło, że takie rozwiązanie ma zatem same plusy. Mówimy to jednak z przymrużeniem oka, bo faktycznie, tego typu środki komunikacji są aktualnie jedyną słuszną formą poruszania się po drogach, jeśli nie chcemy zbankrutować z powodu wysokich cen benzyny, diesla czy autogazu, które obserwujemy od wielu miesięcy na stacjach nie tylko w całym kraju, ale i na całym świecie.

Postawcie na rower i nie przejmujcie się cenami paliwa na stacjach benzynowych. Dobry pomysł, prawda?

paliwo diesel benzyna
fot. freepik.pl

Jeśli zastanawiacie się zatem, w jaki sposób możecie zaoszczędzić na paliwie, Małgorzata Rozenek-Majdan przyszła wam z pomocą. Wybierzcie rower i w ten sposób podróżujcie po mieście, zamiast płacić horrendalne stawki na stacjach benzynowych i co chwilę się denerwować na bardzo wysokie ceny paliwa. Co o tym sądzicie? Dajcie nam znać w komentarzach jak wy sobie radzicie z wysokimi cenami paliw, jakie są na stacjach benzynowych…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News