Kolejna kompromitująca wpadka Tesli! Elon Musk nie będzie zadowolony, ale wstyd! Naraził życie kierowców

Kolejna kompromitująca wpadka Tesli! Elon Musk nie będzie zadowolony, ale wstyd! Naraził życie kierowców

Podaj dalej

W ostatnich tygodniach coraz częściej słyszymy o kolejnych wpadkach Tesli. Najpierw dochodziły do nas głosy o odpadającej kierownicy, później o tylnych zderzakach, a teraz zostały zgłoszone problemy z tapicerkami! Elon Musk chyba nie będzie zadowolony. Tesla przyjmuje kolejny cios wizerunkowy.

Elon Musk ma powody do niepokoju, choć kasa się zgadza

Tesla Model X
fot. .irishtimes.com

Według Niemieckiego Federalnego Urzędu Transportu (KBA) problem dotyczy Tesli Model X z lat 2015-2016. Wadliwy okazał się być klej stosowany do mocowania tapicerek. FBA informuje, że tapicerki mogą w każdym momencie odpaść, co może stanowić przyczynę wypadku. Usterka znana jest już z rynku amerykańskiego.

W listopadzie 2020 roku słyszeliśmy o tym, że amerykański producent ogłosił akcję serwisową dla 9 tysięcy samochodów Tesli Model X, gdzie problemem również była tapicerka odpadająca z podsufitki.

Oczywiście to koniec problemów

Elon Musk chce wprowadzić podatek od Diesla

Tesla w ostatnim czasie ma sporo problemów. Kilka dni temu Tesla ogłosiła akcję serwisową dotyczącą modeli X i S. Problem obejmował aż 135 tysięcy samochodów, a jego przyczyną była usterka ekranu dotykowego. Elon Musk ma o czym myśleć…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News