Kierowco, tankujesz paliwo diesel? Nieoczekiwany zwrot akcji, dzięki któremu będziesz tankował za grosze!

Kierowco, tankujesz paliwo diesel? Nieoczekiwany zwrot akcji, dzięki któremu będziesz tankował za grosze!

Podaj dalej

W ostatnich tygodniach ceny za paliwo nieco przystopowały, dzięki czemu kierowcy nie są narażeni na rekordowe wydatki. W ostatnich tygodniach cena za diesel czy benzynę mocno się ustabilizowała. To z pewnością dobre informacje dla kierowców.

Ceny za diesel się ustabilizowały

diesel paliwo stacja

Od początku roku ceny paliw cały czas szły do góry i chyba każdy z nas zastanawiał się, kiedy to się skończy. Od dwóch tygodni ceny za diesel ustabilizowały się na poziomie 5,10 zł za litr, co biorąc pod uwagę falę wzrostów można potraktować jako optymistyczną informację.

Największe powody do zadowolenia mają fani LPG, którzy każdego tygodnia cieszą się ze spadku cen o kilka groszy. Diesel pod tym względem może tak aktywny nie jest, jednak mimo wszystko lepiej płacić stałą stawkę, niż co tydzień nasłuchiwać tylko o kolejnych podwyżkach.

Ma być tylko lepiej…

kierowcy paliwo diesel

Według prognozy ekspertów z serwisu E-Petrol wiele wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach powinien przyjść kolejny zwrot akcji, jeśli chodzi o ceny paliw. Dzięki temu możemy pomału nastawiać się na powrót do normalności. Oczywiście, wszystko malutkimi kroczkami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News