Kierowco, masz LPG? Na tych stacjach absolutnie nie tankuj! Oszukają cię i zapłacisz ponad 2,50 zł za litr!

Kierowco, masz LPG? Na tych stacjach absolutnie nie tankuj! Oszukają cię i zapłacisz ponad 2,50 zł za litr!

Podaj dalej

W ostatnim czasie posiadacze LPG spotkali się z kilkoma kiepskimi dla siebie informacjami. Nie inaczej jest z ceną gazu, bo jak dobrze wiemy, z dnia na dzień jest ona coraz większa. Jakie stacje należy omijać i gdzie najlepiej tankować auto zasilane LPG?

Wybierz odpowiednią stację

stacja paliw

Sporo osób uwielbia tankować swój samochód na markowych stacjach. Bardzo mnie to dziwi, bo przecież to właśnie tam ceny są stosunkowo najwyższe. LPG najlepiej tankować na małych stacjach, które zajmują się tylko autogazem. Znajdziecie tam korzystne ceny, a i jakość gazu jest również zadowalająca.

Ostatni raport UOKiK wykazał, że na kilku renomowanych stacjach doszło do kilku uchybień, jeśli chodzi o jakość paliwa. Po co zatem przepłacać, a na dodatek narażać się na uszkodzenie zbiornika? Skorzystaj ze sprawdzonych, niewielkich stacji, które zajmują się tylko gazem. Gwarantujemy ci, że będziesz zadowolony z ich jakości oraz ceny, a to przecież ona często ma kluczowe znaczenie.

Po co przepłacać?

Postaraj się unikać markowych stacji, na których cena gazu niedługo może wzrosnąć nawet do 2,50 zł za litr. Na niewielkich stacjach może cię czekać cena tańsza nawet o 20-25 groszy, a to przecież kupa kasy, jeśli zamierzasz zatankować do pełna! Sprawdź dokładnie oferty stacji, które są w pobliżu i wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie dla ciebie i twojego samochodu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News