Kierowca zawodowy zaatakował innego kierowcę. Puściły mu nerwy i nie wytrzymał [WIDEO]

Kierowca zawodowy zaatakował innego kierowcę. Puściły mu nerwy i nie wytrzymał [WIDEO]

kierowca zawodowy kierowcow

Podaj dalej

Gdy wydaje nam się, że nic nie może nas już zaskoczyć, zawsze okazuje się, że jesteśmy w błędzie. Tym razem w roli głównej jeden z kierowców zawodowych, któremu puściły nerwy i postanowił zaatakować na drodze innego z kierowców. No, takich zachowań to my absolutnie nie pochwalamy. Coś niesamowitego… Zresztą, co my będziemy wam opowiadać – musicie zobaczyć to sami na własne oczy, bo naprawdę, jest to skandaliczna sytuacja i postawa tego kierowcy.

Kierowca zawodowy postanowił nagle zaatakować innego kierowcę. Tego to my się nie spodziewaliśmy [WIDEO]

kierowca mandat zawracanie

Jak doszło do całej sytuacji? Kierowca tira na początku całej sytuacji chciał być szeryfem i blokował inne samochody. Ale później do swojego zachowania dołożył również troszkę buractwa, postanawiając samemu wymierzyć sprawiedliwość innemu z kierowców. Całość sytuacji została nagrana przez jednego z kierowców samochodu osobowego. Kierowca osobówki chciał wyprzedzić kierującego ciężarówką, a ten jednak nie mógł się z tym pogodzić i postanowił sam zareagować.

Autor nagrania był na prawej stronie drogi. Kierowca zawodowy chciał zepchnąć swojego „rywala” z drogi” w kuriozalny sposób. Ale i tak to co się wydarzyło później, dopiero przekroczyło wszelkie granice dobrego smaku, o kulturze zresztą nawet nie wspominając w tej sytuacji. Szeryf postanowił rzucić jabłkiem w samochód autora nagrania.

Takich zachowań absolutnie nie tolerujemy. Nie rozumiemy jak można być takim człowiekiem i tak postępować na drodze w kierunku innych…

No czegoś takiego trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy. Jak widać na polskich drogach w dalszy sposób musimy mierzyć się z pewnego rodzaju chamstwem i buractwem. Bo wybaczcie, ale inaczej tej sytuacji nie da się po prostu opisać. Kto normalny przecież tak się zachowuje? Nie dość, że kierowca ciężarówki blokował lewy pas, to na dodatek później jeszcze ten rzut jabłkiem… Niesamowite, ale niestety prawdziwe. Szkoda, że na naszych drogach musimy mierzyć się z takimi „kierowcami”. Dajcie znać w komentarzach, czy na co dzień też widzicie podobne sytuacje i jak reagujecie w tego typu akcjach. Z pewnością, znając temperament polskich kierowców, tego typu sytuacji na pewno niestety nie brakuje na terenie naszego kraju.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News