Kierowca z Niemiec pobił chyba rekord, jeśli chodzi o wysokość mandatu. To totalna przesada!

Kierowca z Niemiec pobił chyba rekord, jeśli chodzi o wysokość mandatu. To totalna przesada!

mandat policja lubuska oswietlenie

Podaj dalej

Wiele razy słyszeliśmy w internecie o śmiałkach, którzy podczas jednego wykroczenia zgarnęli kilka mandatów. Teraz jednak chyba poznaliśmy prawdziwego rekordzistę. Mowa tutaj o kierowcy z Niemiec, który za przekroczenie dopuszczalnej prędkości łącznie został ukarany aż 100 punktami karnymi i teraz musi zapłacić grzywnę w wysokości kilkunastu tysięcy euro! To na pewno jakiś rekord!

26-latek z Niemiec zgarnął ponad 100 punktów karnych i musi zapłacić 14 tysięcy euro mandatu karnego! To jakiś rekord!

mandaty policja pultusk

26-latek w przeszłości popełnił aż 85 wykroczeń drogowych, przekraczając zazwyczaj prędkość o ponad 100 kilometrów na godzinę. Można powiedzieć, że w ten sposób 26-latek stał się jakimś rekordzistą, bo raczej nikt inny w przeszłości nie był w stanie uzbierać tak wielkiej liczby punktów karnych i zostać ukaranym tak wysokim mandatem. 14 tysięcy euro to przecież kupa kasy!

Mężczyzna dawał się złapać na fotoradarze, który kilkukrotnie zrobił mu zdjęcie za jazdę niezgodną z przepisami. Według ustaleń policjantów na każdym zdjęciu był dokładnie ten sam mężczyzna, który jednak poruszał się po drogach z tymczasowymi tablicami rejestracyjnymi. Finalnie jednak mężczyzna został zatrzymany na jednej z kontroli prędkości przez funkcjonariuszy policji. Wtedy właśnie rozpoznano go i powiązano z osobą, która popełniała wyżej wspomniane wykroczenia na tymczasowej tablicy rejestracyjnej.

Ciekawe czy to go czegoś nauczy. Ale w sumie, jeśli mówimy tutaj o recydywiście, to nawet i to nie jest do końca pewne

mandat kierowcy

No cóż, teraz jak się dał już złapać, będzie musiał chyba sięgnąć głęboko do kieszeni i po prostu zapłacić za swoje wybryki. Może to go czegoś nauczy, chociaż skoro mówimy tutaj o takim recydywiście, to nawet to nie jest pewne. Jedno jednak wiemy na pewno – teraz czeka go dłuższa przerwa od jazdy samochodem po ulicach, dzięki czemu wszyscy obywatele Niemiec będą mogli niego odetchnąć i poczuć się bardziej bezpiecznie na drogach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News