Kierowca Tesli zapomniał zamknąć drzwi w swoim aucie. Teraz zapłaci za swoją nieuwagę [WIDEO]

Kierowca Tesli zapomniał zamknąć drzwi w swoim aucie. Teraz zapłaci za swoją nieuwagę [WIDEO]

tesla-logo-1420×670

Podaj dalej

Kierowca Tesli, który znalazł się na filmie, który wam przedstawimy, popisał się sporą głupotą. Kierujący samochodem Tesla Model X rozbił samochód podczas jazdy, uderzając drzwiami auta w autobus miejski. Jak w ogóle do tego doszło i dlaczego tak się stało? Tego dowiecie się oczywiście z naszego artykułu!

Kierujący Teslą zapomniał zamknąć drzwi w swoim samochodzie. To co się stało później, przekroczyło ludzkie pojęcie

Kierowca zapomniał zamknąć drzwi w swoim samochodzie i udał się na drogę. W skrócie można przyznać, że to właśnie z tego powodu doszło do wyżej wspomnianego przez nas zdarzenia. Cała sytuacja miała miejsce w Londynie, a na miejscu nie brakło wielu świadków, którzy z bliska mogli „podziwiać” jak Tesla uszkadza jeden z autobusów znajdujących się na drodze, doznając przy tym poważnych uszkodzeń.

Samochód jechał po ulicy z otwartymi drzwiami. Niestety, w końcu napotkał on na swojej drodze autobus, który zakończył jazdę kierowcy z otwartymi drzwiami swojego pojazdu. Widać na filmie jak na dłoni, że moc uderzenia była bardzo duża, ponieważ autobus przez moment się kołysał. Teraz kierowca Tesli musi nastawić się na spore wydatki związane ze zwrotem pieniędzy za wyżej wspomniane szkody. Ale na biednego chyba nie trafiło.

Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Kuriozalna sytuacja na ulicach Londynu z udziałem Tesli [WIDEO]

Generalnie nie ma sensu chyba, byśmy wam opisywali to zdarzenie jeszcze bardziej szczegółowo. Musicie chyba sami po prostu włączyć ten filmik i na własne oczy przekonać się, do jak bardzo kuriozalnej sytuacji doszło na ulicach Londynu. Filmik znajdziecie w naszym artykule. Po obejrzeniu, dajcie koniecznie znać o waszych odczuciach!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News