Kierowca BMW spieszył się i wpadł na kuriozalny pomysł. To nie mogło się skończyć inaczej [WIDEO]

Kierowca BMW spieszył się i wpadł na kuriozalny pomysł. To nie mogło się skończyć inaczej [WIDEO]

!!!!!foto

Podaj dalej

W dzisiejszych czasach każdy z nas gdzieś się spieszy, zapominając tym samym o bezpieczeństwie swoim i innych. Jednym z takich przypadków jest kierowca BMW, który zdecydował się na nieodpowiedzialny manewr, który nie mógł się inaczej skończyć. Zresztą, możecie to wszyscy sami zobaczyć na wideo, które wam udostępniamy.

Kierowca BMW tak się spieszył, że wpadł na totalnie kuriozalny pomysł. Miał więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji

Kierowca BMW wyraźnie się spieszył i nagle zdecydował się na wykonanie kuriozalnego manewru. A wszystko po to, aby zaoszczędzić kilka sekund w trasie. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować mu kreatywności no i głupoty. Przecież to było skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, które mogło skończyć się jeszcze gorzej.

Kierowca nie chciał czekać aż samochód dostawczy wyprzedzi na autostradzie ciężarówkę. Tak mu się spieszyło, że postawił nagle zmienić pas i sfinalizować swój manewr, kierując się na pas awaryjny. Miał szczęście, że na tym pasie nie znajdował się jakiś zatrzymany pojazd lub inne uszkodzone auto. W takiej sytuacji doszłoby przecież do prawdziwej tragedii. A warto dodać, że widoczność w tej sytuacji była znacznie utrudniona z powodu dużych rozmiarów samochodu ciężarowego.

Czy kilka sekund stania w korku jest dla was ważniejsze niż reszta waszego życia? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami…

Kierowca miał szczęście, ponieważ chwila nieuwagi i pech w postaci obecności innego auta na pasie awaryjnym szybko zakończyłby jego brawurową jazdę. Kierowcy, pamiętajcie, że autostrada to nie wyścigi i warto czasami chwilę poczekać, aż inny pojazd skończy wyprzedzać ciężarówkę. Czy faktycznie kilka sekund waszego życia jest dla was ważniejsze niż pozostałe lata życia? No właśnie. Zastanówcie się czasem, bo naprawdę jak widzimy takie filmiki jak ten powyższy, to zaczynamy wątpić w ludzkość. A niestety takich zachowań na drogach nie brakuje. Dlatego zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie robić coś podobnego. Chyba, że naprawdę bardzo chcecie wybrać się na tamten świat, to proszę bardzo. Tylko oszczędźcie przy okazji zdrowie i życie innych osób znajdujących się w waszym pobliżu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News