Janusz w Mercedesie jechał 200 km/h i nie potrafił wyprzedzić Poloneza! Co za amator, musicie to zobaczyć [WIDEO]

Janusz w Mercedesie jechał 200 km/h i nie potrafił wyprzedzić Poloneza! Co za amator, musicie to zobaczyć [WIDEO]

Podaj dalej

W starciu Mercedesa ze starym Polonezem faworyt może być tylko jeden. Jak się okazuje, niekoniecznie. Polonez w pewnym momencie osiągnął na trasie prędkość ponad 200 km/h, przez co Mercedes nie był w stanie go dogonić. Jak to wyglądało? Musicie to zobaczyć!

Nie tak łatwo wyprzedzić Poloneza

Polonez wyposażony był w silnik V6 z Opla Omegi, dzięki czemu auto mogło pochwalić się mocą 210 KM. Dzięki lekkiej karoserii i potężnemu silnikowi, mężczyzna zrobił ze swojego pojazdu prawdziwego demona szybkości. Próbkę umiejętności samochodu możecie zobaczyć na powyższym filmie, na którym doskonale widać jak Polonez odsadza znacznie nowszy model Mercedesa.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Polonez przeszedł wiele modyfikacji, ale i tak słowa uznania dla jego właściciela. Mężczyzna musiał się sporo wysilić, aby doprowadzić Poloneza do takiego stanu. Auto otrzymało nowe hamulce, felgi oraz wydech, który wymagał wyciszenia, bo początkowo był za głośny. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie! Aż chciałoby się przejechać, co?

Kierowcy Mercedesa pozostaje tylko współczuć

A kierowcy Mercedesa zwyczajnie współczujemy. Trzeba przyznać, że kierowca tego pojazdu musiał być nieźle zdziwiony, jak odstawił go na pozór „zwykły Poldek”!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News