Dzień Kobiet. Co jest najważniejsze dla kobiet przy wyborze nowego samochodu? Możesz się zdziwić!

Dzień Kobiet. Co jest najważniejsze dla kobiet przy wyborze nowego samochodu? Możesz się zdziwić!

Podaj dalej

Wielu mężczyznom wydaje się, że najważniejszym czynnikiem przy wyborze auta dla kobiety jest kolor samochodu. Jak się okazuje, jest to całkiem mylne podejście. Dzisiaj Dzień Kobiet, dlatego też postanowiliśmy przeanalizować ten temat i podzielić się z wami naszymi wnioskami.

Czym kierują się kobiety przy zakupie nowego samochodu?

jakimi samochodami jeżdżą kobiety

Kobiety przy wyborze samochodu dużą uwagę zwracają na jego wygodę. Kobieta przy wyborze samochodu wcale nie patrzy od razu na jego kolor. Kolor jest co prawda jednym z czynników, ale nie na tyle kluczowym, aby na poważnie brać go pod uwagę w naszej analizie. Według najnowszych sondaży kobietom zależy przede wszystkim na bezpieczeństwo i ekonomiczności. Auto dla kobiet musi być bezpieczne i bezawaryjne oraz nie powinno generować zbyt dużych, miesięcznych kosztów. Auto musi również generować odpowiednio zbilansowane koszty, które zmieszczą się w domowym budżecie, dlatego też starają się nie kupować aut, które będą spalały zbyt dużo paliwa.

Według najnowszych badań kobiety uwielbiają wybierać SUV-y i crossovery. Według nich te samochody są niezwykle wygodne i modne, a także dają im duże poczucie bezpieczeństwa. Ich zdaniem jest to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie, co czyni te auta łakomym kąskiem dla wielu kobiet.

Nie tylko kolor się liczy

seksowne kobiety

Panie w przeprowadzonej ankiecie przyznały także, że najczęściej wykorzystują samochody do celów prywatnych. Najpopularniejszą opcją przy zakupie nowego auta jest dla nich wynajem. Najmniej popularną opcją z kolei okazał się być leasing. I co Panowie, zaskoczeni? Przyznawać się, który z was nie spodziewał się tak głębokiej analizy w wykonaniu kobiet 🙂 Jak widzicie, nie tylko kolor jest istotny!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News