Co za typ! Przejechał psa koparką i śmiał się właścicielce w twarz! "Mogłaś se kur** pilnować go" [WIDEO]

Co za typ! Przejechał psa koparką i śmiał się właścicielce w twarz! "Mogłaś se kur** pilnować go" [WIDEO]

koparka

Podaj dalej

Zawsze wydaje się nam, że niewiele może już nas zaskoczyć, jeśli chodzi o rzeczy, które spotykamy w internecie. Niestety, w ostatnim czasie na Instagramie pojawiło się nowe wideo, które należy do Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. Materiał jest bardzo wstrząsający – tylko dla ludzi o mocnych nerwach, już was teraz uprzedzamy.

Przejechał psa i to wszystko nagrał. Co za bestialskie i bezmyślne zachowanie…

Na nagraniu widać doskonale psa, który zostaje przejechany przez koparkę. Całość została zrobiona z premedytację – kierowca doskonale widział bowiem na drodze zwierzaka. Poniżej przedstawiamy wam opis nagrania, który jest wstrząsający.

„Z ZIMNĄ KRWIĄ ZABIŁ PSA – WSZYSTKO NAGRAŁY KAMERY!
Mieszkaniec Wałbrzycha Rafał Ż. w piatek 29.10 umyślnie zabił psa poprzez przejechanie po nim koparką! Co zrobił po zdarzeniu? Powiedział właścicielce „Mogłaś se kur** pilnować. Miał przecież czas, by odejść!”… Sadysta śmiał się opiekunce w twarz, gdy ta żądała jakichkolwiek wyjaśnień!

Wałbrzyska policja również zbagatelizowała sprawę. Odesłali właścicieli z kwitkiem pomimo, że za taki czyn, polegający na zabiciu psa ze szczególnym okrucieństwem, grozi kara do 5 LAT pozbawienia wolności!!! Włączyliśmy się w pomoc i pociągnięcie oprawcy do odpowiedzialności! Będziemy reprezentować prawa adoptowanego ze schroniska psiaka przed wymiarem sprawiedliwości. Ludzie, gdzie Wasze serca i gdzie Wasza empatia?!” – czytamy w opisie nagrania.

Link do nagrania dostępny jest TUTAJ.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo bandyckie zachowanie. Nie rozumiemy, co kieruje takimi ludźmi, by dopuszczać się takich czynów i na dodatek to wszystko nagrywać. Jakaś totalna porażka… W jakim my świecie, do cholery, żyjemy?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News