Chcesz wyjechać z Niemiec do Polski? Możesz mieć duży problem, choć dzisiaj wszystko ma wrócić do normy

Chcesz wyjechać z Niemiec do Polski? Możesz mieć duży problem, choć dzisiaj wszystko ma wrócić do normy

granica polska Niemcy

Podaj dalej

Nie mamy dobrych informacji dla Polaków przebywających aktualnie w Niemczech. Coraz trudniej jest wyjechać do naszego kraju. Wszystko przez to, że niemieckie służby postanowiły zamknąć odcinek autostrady BAB 12 w stronę przejścia granicznego w Świecku.

Spore problemy na trasie z Niemiec do Polski. Kierowcy mają problem z powrotem do kraju!

granica polska Niemcy

Autostrada została zamknięta od poniedziałku 22 listopada. Zapewne przeczytaliście już wiele informacji na ten temat, ale sytuacja w dalszym ciągu jest dynamiczna. Przywrócenie ruchu planowane jest dopiero dzisiaj w godzinach popołudniowych. O ile oczywiście nie będzie żadnych innych komplikacji, które spowodują, że całość trochę się przesunie.

Autostrada została zamknięta na czas prac remontowych, ponieważ miały na niej miejsce poważne uszkodzenia drogi w miejscu budowy. Cały czas na drogach obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Kierowcy od poniedziałku zmagają się też z dużymi korkami na drogach objazdowych. Utrudnienia będą pojawiały się szczególnie na niemieckiej trasie B112.

Dzisiaj problemy mają się zakończyć. Oby tak się stało, bo sytuacja jest dynamiczna

Miejmy nadzieję, że dzisiaj popołudniu wszystko już zostanie zakończone, tak jak informowano wcześniej. Wielu Polaków z powodu utrudnień ma znaczny problem z powrotem do kraju. Ale z drugiej strony dobrze, że takie działania zostały w końcu podjęte, bo jednak bezpieczeństwo na drodze to podstawa i warto o tym pamiętać. A uszkodzone drogi nie ułatwiłyby nam za bardzo jazdy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News