Ceny za paliwo LPG lecą z prędkością światła! Kierowcy, już niedługo będziecie tankować prawie za darmo!

Ceny za paliwo LPG lecą z prędkością światła! Kierowcy, już niedługo będziecie tankować prawie za darmo!

instalacja LPG gaz

Podaj dalej

Kolejne kapitalne informacje dla kierowców LPG! Cena tego paliwa znowu spadła, dzięki czemu możecie cieszyć się względnie normalnymi cenami. A to dopiero początek obniżek – szykują się wreszcie lepsze czasy!

Ceny za litr LPG cały czas maleją!

lpg ceny paliw

Według przedstawicieli BM Reflex cena za autogaz w dalszym ciągu będzie spadała. Aktualnie za litr gazu płacimy średnio 2,40 zł czyli jest to cena o 21 groszy niższa niż na początku kwietnia. Oby tak dalej! Według prognozy serwisu E-Petrol w tym tygodniu za gaz zapłacimy już nawet 2,37 zł za litr, co jest kolejnym powodem do optymizmu dla kierowców autogazu.

W dalszym ciągu niestety, żeby nie było tak kolorowo, prognozy ceny ropy naftowej idą w górę, dlatego też jak na razie kierowcy diesla nie mogą spodziewać się obniżek cen. Portal E-Petrol prognozuje, że w tym tygodniu za litr benzyny Pb95 zapłacimy średnio 5,21 zł, natomiast za diesla około 5,15 zł.

Oby niedługo dołączyli do was inni kierowcy

Przynajmniej kierowcy LPG mają w ostatnim czasie powody do optymizmu. Pozostaje trzymać kciuki, że już wkrótce, nieco więcej dobrych informacji, usłyszą również posiadacze diesla i benzyniaków.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News