84-letni mężczyzna jeździł przez całe życie bez uprawnień. Dał się złapać w dziecinny sposób

84-letni mężczyzna jeździł przez całe życie bez uprawnień. Dał się złapać w dziecinny sposób

prawo jazdy egzamin

Podaj dalej

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii. Tam 84-letni mieszkaniec przez całe swoje życie poruszał się po publicznych drogach bez odpowiednich uprawnień. Mężczyzna przez całe swoje życie nie miał żadnej policyjnej kontroli oraz stronił także od różnych stłuczek czy kolizji. Teraz wpadł dosyć przypadkowo i będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny, jakim była jazda bez uprawnień.

84-latek jeździł przez całe życie po drogach bez odpowiednich uprawnień. Wpadł dosyć przypadkowo

 

84-latek wpadł bardzo pechowo, ponieważ funkcjonariusze policji zatrzymali go do kontroli dosyć przypadkowo. 84-latek został złapany przez kamerę w pobliżu supermarketu – kamera z funkcją automatycznej identyfikacji pojazdów ogłosiła, że niebieskie auto Mini, którym poruszał się 84-latek nie ma odpowiednich dokumentów do jazdy. Mowa tutaj o ubezpieczeniu komunikacyjnym, które 84-latek zapomniał po prostu wykupić.

Jego zapominalstwo okazało się być bardzo kosztowne. Podczas złapania przez funkcjonariuszy policji mężczyzna podkreślił, że nie posiada prawa jazdy, ponieważ nigdy go nie wyrobił i zawsze jeździł po drogach publicznych przez uprawnień. Na dodatek przyznał, że porusza się po drogach bez prawa jazdy od 12. roku życia. Niesamowite, że nikt go przez ten czas nie złapał!

Teraz będzie miał nauczkę. Choć raczej i tak niewiele go to obchodzi, patrząc na jego podeszły wiek..

 

Jak widać jednak nie trzeba mieć prawa jazdy, aby przez 70 lat poruszać się samochodem po drogach bez żadnego wypadku. Naprawdę wyczyn tego 84-latka jest godny uwagi. Choć oczywiście go nie pochwalamy, ponieważ przez całe swoje życie mężczyzna mógł się pofatygować, by wyrobić prawo jazdy i legalnie poruszać się po drogach. Z jakiś względów jednak na to się nie zdecydował…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News