Sebastian Vettel: Musimy wziąć rewanż za ubiegły rok, zwłaszcza ja

Sebastian Vettel: Musimy wziąć rewanż za ubiegły rok, zwłaszcza ja

3 interakcje
vettel 3019

Podaj dalej

W ubiegłym sezonie Sebastian Vettel w trakcie Grand Prix Niemiec pewnie zmierzał po zwycięstwo, lecz na piętnaście okrążeń przed końcem rozbił swój bolid. Teraz kierowca Ferrari zamierza się odkuć za tamten ”incydent”.

W tym sezonie Vettel nie radzi sobie najlepiej na torach Formuły 1. Choć zapowiadano, że będzie to jego sezon, to jednak nie tylko nie jest w stanie walczyć z Mercedesami, ale nawet przegrywa pojedynki ze swoim młodszym zespołowym kolegą.

Sebastian Vettel: Musimy wziąć rewanż za ubiegły rok, zwłaszcza ja. Nie mogę się już więc doczekać ścigania na Hockenheimringu. Atmosfera na torze jest zawsze fenomenalna. Nasi kibice są wspaniali. Pamiętam, że przed rokiem na trybunach powiewało wiele niemieckich flag, więc bardzo mi się podobało. Na pierwszy rzut oka obiekt ten może wydawać się prosty. Ostatnia sekcja daje wiele radości z jazdy, ale jest też bardzo techniczna. Najtrudniejszy jest prawdopodobnie pierwszy zakręt. Jest bardzo szybki i kończy się zanim na dobre spostrzeżesz się, że w nim jesteś. Ważne jest, aby od samego początku mieć dobre odczucia. To daje przewagę przed resztą weekendu.

Obecnie Vettel w klasyfikacji generalnej zajmuje 4. miejsce ze stratą stu punktów do Lewisa Hamiltona.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News