SEAT wspiera polskich blogerów

SEAT wspiera polskich blogerów

SEAT wspiera polskich blogerów

Podaj dalej

Największy polski festiwal twórców internetowych i influencerów zakończony. Podczas ostatniego weekendu w Łodzi, wśród ponad 2 tysięcy zgromadzonych w jednym miejscu blogerów pojawił się również SEAT, który był tegorocznym partnerem wydarzenia.

SEAT był fundatorem nagród w Plebiscycie Hashtagi Roku, w ramach którego jury w składzie m.in. Agnieszki Hyży, Macieja Budzicha, Agnieszki Jastrzębskiej czy Anny i Jakuba Zająca, nagrodziło twórców w wybranych kategoriach.

Jakub Góralczyk: See Bloggers to święto polskiej blogosfery. Z dużą radością obserwowaliśmy i słuchaliśmy wystąpień najbardziej cenionych w Polsce twórców treści internetowych. Branża internetowa rozwija się bardzo szybko, nadążanie za nią oraz za potrzebami odbiorców wymaga dużej pracy, dlatego z przyjemnością przekazaliśmy nasze nagrody tym, którzy w ostatnim roku byli najlepsi w swoich kategoriach.

W kategorii #Odkrycie Roku zwyciężył blog Doktor Ania, miano #Instagramera otrzymała Marzenia Marideko, #Twórcy Wideo emce kwadrat, #Blogerem roku został Blog Ojciec a #Influencerem Roku para Fit Lovers.

Przez dwa dni, w ramach swojej obecności, SEAT zaprosił wszystkich uczestników do niecodziennych jazd swoim pierwszym SUV-em: Ateca. Można było je odbyć na specjalnym placu manewrowym w aucie, w którym zaklejone były wszystkie szyby. Manewrowanie było możliwe dzięki zamieszczonym w samochodzie kamerom 360 st. oraz Asystentowi Parkowania.

Swoją kreatywnością uczestnicy mogli wykazać nie tylko siedząc za kierownicą SEAT-a Ateca, lecz również personalizując designerskie torby i wyrażając w ten sposób swoją indywidualność.

W ramach panelu dyskusyjnego eksperci SEAT-a, Marta Galuba i Jakub Góralczyk, zdradzali na jakie elementy podczas zakładania bloga motoryzacyjnego warto zwracać uwagę, tak by szybko zostać zauważonym przez największe marki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News