SEAT Tarraco wkrótce zadebiutuje w Polsce

SEAT Tarraco wkrótce zadebiutuje w Polsce

SEAT Tarraco wkrótce zadebiutuje w Polsce

Podaj dalej

Nowy duży SUV, zaprojektowany z myślą o przestrzeni i komforcie dla siedmiu osób, który wprowadza nowy język stylistyczny do świata hiszpańskiej marki, pojawi się po raz pierwszy w Polsce na targach Fleet Market.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 21 listopada br. w nowym miejscu – w hali Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej. Jubileuszowa, 10. edycja targów, tak jak poprzednie, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

Największy SUV SEAT-a

SEAT Tarraco to nowy, największy SUV SEAT-a, mieszczący aż do siedem osób, który łączy w sobie stylowy design z emocjonującymi wrażeniami z jazdy, m.in. dzięki napędowi 4×4, możliwości wyboru trybu pracy silnika i skrzyni biegów (SEAT Drive Profile) oraz progresywnemu układowi kierowniczemu.

Tarraco w standardzie oferuje wyposażenie, które w innych markach jest dostępne dopiero w topowych wersjach wyposażenia, np.: 10-calowy wirtualny kokpit oraz pełne światła LED, a ponadto w wersji Xcellence pełen pakiet asystentów, elektrycznie i bezdotykowo otwierane i zamykane drzwi bagażnika, podgrzewane fotele (przód i tył), nawigację i czujniki parkowania z kamerą cofania.

Przestronny bagażnik Tarraco oferuje aż 760 litrów pojemności, zaś przy złożonych fotelach dwóch tylnych rzędów kierowca do swojej dyspozycji otrzymuje aż 1775 litrów pojemności.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News