SEAT Arona najlepszy w Plebiscycie Fleet Awards Polska

SEAT Arona najlepszy w Plebiscycie Fleet Awards Polska

Podaj dalej

Za dynamiczny design, nieprzeciętne właściwości jezdne, komfort podczas podróżowania, Fleet Awards Polska nagrodziło nowego SEAT-a Aronę tytułem Najlepszego samochodu dla menedżera w kategorii małych SUV-ów/crossoverów.

Plebiscyt Fleet Awards Polska, organizowany przez magazyn FLOTA, od ponad dekady nagradza najlepsze rozwiązania branży flotowej. Plebiscyt tradycyjnie składa się z dwóch integralnych części – głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. Podczas testu wybrani fleet managerowie wcielają się w rolę jurorów i w praktyce sprawdzają każdy pojazd oraz usługę. Po raz pierwszy w historii Plebiscytu, najlepsze produkty, usługi i samochody flotowe wybierali nie tylko zarządcy firmowych flot, osoby odpowiedzialne za zakupy i departamenty administracji, ale również przedsiębiorcy i właściciele małych i średnich firm.

Wybierany przez przedsiębiorców

Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a: Zwycięstwo SEAT-a Arony to dowód na to, że nasza oferta odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. To kolejne wyróżnienie Fleet Awards Polska dla SEAT-a, który dynamicznie rozwija swoją ofertę flotową, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych. SEAT świetnie odnajduje się w gronie godnych zaufania producentów.

Nowy SEAT Arona wyróżnia się w szczególności kompaktowymi wymiarami, dynamiką prowadzenia – zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na autostradach, niezwykłym poziomem bezpieczeństwa, dostępem rozwiązań technologicznych oraz wyższym komfortem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News