Salony Mitsubishi zapraszają na specjalny przegląd przed zimą

Salony Mitsubishi zapraszają na specjalny przegląd przed zimą

Salony Mitsubishi zapraszają na specjalny przegląd przed zimą

Podaj dalej

Po pięknej, złotej jesieni powoli, lecz nieuchronnie skrada się do nas zima. Zanim polskie drogi na dłużej przykryje warstwa śniegu warto skontrolować stan techniczny swego auta, aby móc cieszyć się jazdą i uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

W celu przygotowania pojazdu do ciężkich warunków eksploatacji w okresie zimowym firma Mitsubishi Motors proponuje swoim klientom kompleksowy przegląd kluczowych elementów w samochodzie w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej. Do 22.12.2018 r. właściciele aut Mitsubishi za sprawdzenie samochodu przed zimą, wykonany przez wykwalifikowanych mechaników stacji serwisowych Mitsubishi, zapłacą jedynie 99 zł.

Kontroli, przy wykorzystaniu specjalnego testera, zostaną poddane między innymi stan akumulatora, układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy oraz pasy bezpieczeństwa..

Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach za robociznę zapłacimy 10% mniej, na zakup oryginalnego akumulatora otrzymamy aż 25% zniżki, na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe otrzymamy rabat 20%, a zniżką 15% zostały objęte wybrane gadżety i akcesoria. Każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek- funkcjonalną matę na szybę przednią auta z emblematem Mitsubishi Motors.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News