Ruszyły zgłoszenia do SKJS Cieszyńska Barbórka

Ruszyły zgłoszenia do SKJS Cieszyńska Barbórka

6 interakcji
Ruszyły zgłoszenia do SKJS Cieszyńska Barbórka

Podaj dalej

9 listopada o godzinie 00:00 ruszyły zgłoszenia do SKJS Barbórka Cieszyńska stanowiącego 6 rundę Pucharu Śląska Super KJS i 3 rundę Pucharu Proto Cars Rally Challenge 2018.

Zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi 16 listopada 2018 o godzinie 24:00. Publikację listy zaplanowano na 19 listopada, godzinę 21:00. Oczywiście dostępny jest już również regulamin uzupełniający zawodów. Dla załóg bez licencji przygotowano 30 miejsc na liście startowej.

Drodzy uczestnicy, miło nam poinformować, że zgłoszenia do Super KJS, towarzyszącemu 44. edycji Cieszyńskiej Barbórki, ruszą 9 listopada o godzinie 0:00. Wtedy też opublikujemy na stronie zawodów regulamin uzupełniający Super KJS, a także formularz zgłoszeniowy oraz inne dokumenty.

Amatorzy będą mieli do pokonania te same odcinki, co zawodnicy biorący udział w rajdzie okręgowym, ale skrócone o połowę. Dodatkowo w tym roku uczestnicy SKJS-u także wezmą udział w piątkowym prologu, ale wyniki na nim uzyskane nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji rajdu.

Piątkowa rywalizacja na ulicach Cieszyna nie będzie wliczana do klasyfikacji Super KJS, ale jego uczestnicy będą mogli zmierzyć się w ramach prologu.

Teraz pozostaje nam czekać na publikację listy zgłoszeń i życzyć wam wszystkim powodzenia!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News