Ross Brawn: stan zdrowia Schumachera polepsza się

Ross Brawn: stan zdrowia Schumachera polepsza się

Podaj dalej

ri2ktkpturbxy8xytayzwfhmgrhndzkndmxm2e1ytyzzdzmmgzlzthjyy5qcgerkwlna1ia

Wiadomości dotyczące stanu zdrowia Michaela Schumachera były rzadkością od jego wypadku na nartach w grudniu 2013 roku. Niedawno na temat 7-krotnego mistrza świata wypowiedział się były dyrektor techniczny Ferrari – Ross Brawn, który przyznaje, że Niemiec wykazuje optymistyczne oznaki w trakcie swojego powrotu do zdrowia.

Poprzednie aktualizacje dotyczące stanu zdrowia Michaela Schumachera nie były aż tak pozytywne, włączając w to informacje dotyczące braku możliwości chodzenia, co niejasno było określane ogólnym, złym stanem byłego kierowcy F1.

We wrześniu Schumacher został wypisany ze szpitala i od tego momentu kontynuuje rekonwalescencję w domu pod stałym nadzorem lekarzy. Rodzina ceni sobie prywatność i nie mówi za wiele o jego stanie.

Ross Brawn przyznał w wywiadzie dla BBC Sport: – Pojawiają się napełniające nadzieją znaki, a my wszyscy modlimy się każdego dnia o ich jak największą ilość… Muszę powiedzieć, że jest sporo spekulacji dotyczących stanu zdrowia Michaela. Większość z nich jest nieprawdziwa, a my modlimy się i mamy nadzieję, że jego stan zdrowia będzie się polepszał i pewnego dnia zobaczymy Michalea w pełni sił.

Jego komentarz mówiący o nieprawidłowości poprzednich plotek jest tutaj kluczowy i daje fanom na całym świecie nadzieję, że Schumacher pewnego dnia wróci do zdrowia.

Prawdziwe, czy nie, plotki mówiące o uziemieniu Schumachera przy łóżku wydają się być dość prawdopodobne, a przynajmniej były we wrześniu, kiedy rodzina Michaela musiała podzielić się dokładnym stanem zdrowia 7-krotnego mistrza świata podczas rozprawy sądowej.

Choć ostatnie informacje dotyczące zdrowia Michalea wydają się być pozytywne, nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że jego stan ulegnie poprawie. Nasze myśli cały czas są z jego rodziną i przyjaciółmi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News