Rodzynek Rutkowskiego do kupienia

Rodzynek Rutkowskiego do kupienia

Rodzynek Rutkowskiego do kupienia

Podaj dalej

Rutkowski zasłynął między innymi z prowadzenia śledztwa dotyczącego Madzi z Sosnowca. Nie jest też tajemnicą, że detektyw lubi nowe, szybkie i drogie samochody. Dosyć często możemy go zobaczyć w najróżniejszych modelach, o których zostaje nam tylko pomarzyć. Jeden z nich właśnie trafił na sprzedaż.

Żółty Mercedes AMG GT S, którego mogliśmy zobaczyć w teledysku „Jesteś Aniołem”, zespołu Fisher właśnie trafił na sprzedaż. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników tej marki, swoją drogą dla fanów detektywa oraz zespołu Fisher również. Auto zostało wyprodukowane w roku 2014, natomiast pierwsza rejestracja nastąpiła rok później, czyli w marcu 2015 roku. Od tego czasu auto przejechało mniej więcej 25000 tys. km. Mercedes został zakupiony w Polskim salonie, a obecny stan sprzedający określa jako idealny. Cena? Bagatela 599 tys. zł brutto. Teoretycznie drogo, praktycznie, biorąc pod uwagę wyposażenie, cena wydaje się normalna.

Lakier, którym może pochwalić się auto, kosztował 40 000 zł. Ceramiczne hamulce ponad drugie tyle, do tego dochodzą kubełkowe skórzane piękne fotele i system Keyless-Go, czyli bardzo rozbudowany system multimedialny. Taka konfiguracja w salonie Mercedesa daje nam cenę przekraczającą 850 tys. zł. Najciekawszy element samochodu zostawiliśmy na koniec.

Pod maską znajdziemy prawdziwe cudo. Motor to 4 litrowy V8 bi-turbo o mocy 522 KM. Współpracuje on z 7-stopniową skrzynią biegów DCT,DSG. Auto przyśpiesza do 100 km/h w ciągu 3,8 sekundy! Jeśli mieliśmy przyjemność posłuchać pracy takiego silnika, na wysokich obrotach to wiemy, że to miód dla uszu!

 

 

Tagi: Mercedes AMG

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News