Rodzina najważniejsza

Rodzina najważniejsza

Podaj dalej

Sebastien Ogier może opuścić Rajd Sardynii w trakcie jego trwania. Trzykrotny mistrz świata i jego żona Andrea Kaiser spodziewają się dziecka, zaś termin porodu przypada na połowę czerwca – tuż po zakończeniu Rajdu Sardynii.

fot. Volkswagen
fot. Volkswagen

Francuz przyznał, że na lotnisku w Alghero będzie czekał na niego prywatny samolot: – Jeśli otrzymam informację o rozpoczęciu porodu, od razu udam się na lotnisko i polecę. Nie mogę tego przegapić. Lekarze wyznaczyli datę porodu po rajdzie, ale nigdy nie wiadomo. Zespół wie, ile to dla mnie znaczy i rozumie to. Nie jestem odosobnionym przypadkiem – skomentował dla MotorsportMonday zawodnik Volkswagena.

Oczywiście, rozumiemy taką decyzję – przyznał szef zespołu, Jost Capito. – Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a poród nie rozpocznie się wcześniej niż wg. planu to nie będziemy musieli w ogóle się nad tym zastanawiać. Jeśli jednak jego żona będzie go potrzebowała, od razu do niej poleci.

Ogier dodał także, że przed wylotem do Portugalii zostawił swoją żonę w domu z bardzo jasnymi instrukcjami: – Miała leżeć w łóżku i wypoczywać. Teraz to dla nas bardzo ekscytujący czas w domu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News