Robert Kubica o swojej przyszłości w F1: Mam jasną wizję na 2020 rok

Robert Kubica o swojej przyszłości w F1: Mam jasną wizję na 2020 rok

robert kubica rokit williams racing

Podaj dalej

Robert Kubica w rozmowie z dziennikarzem TVP Sport odniósł się do planów związanych ze swoją dalszą karierą. Wedle zapowiedzi Polaka w przyszłym miesiącu sam już będzie wiedział znaczne więcej na temat tego, co będzie robił w 2020 roku.

Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 był ogromnym wydarzeniem w świecie motosportu. Niestety dyspozycja bolidu Williamsa pozostawia wiele do życzenia, przez co bardzo często odbija się to na samym kierowcy. Nie ma co ukrywać, że miejsca które zajmuje na pewno nie będą pomocne w rozmowach o kontrakcie na kolejny sezon.

Robert Kubica: Mam swoje przemyślenia i swoją wizję niektórych rzeczy, ale dziś skupiam się na swojej robocie. W sierpniu się trochę rzeczy wyklaruje w kwestii mojej przyszłości. W kwestii tego, co mogę i chciałbym robić w przyszłym roku mam jasną wizję. Wszystko będzie brane pod uwagę i wszystko będzie ważone. Na dziś nie wszystko zależy też ode mnie, ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, co będzie możliwe, bo to nie jest tak, że obudzę się rano i powiem, że będę jeździł tu i będę. Jest jednak zbyt wcześnie i nie ma co wyciągać wniosków i rozmyślać, co i dlaczego ja powiedziałem.

Niebawem kierowcy Formuły 1 nieco odpoczną od weekendów wyścigów. Będzie to dla nich odpowiedni moment, aby rozpocząć odpowiednie rozmowy w kontekście swojej przyszłości.

Robert Kubica: Poprawki? Nie dały one takich korzyści, jakie były zakładane

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News