Ricciardo: To co robi Kubica jest imponujące. Wielki szacunek dla niego

Ricciardo: To co robi Kubica jest imponujące. Wielki szacunek dla niego

daniel ricciardo

Podaj dalej

Daniel Ricciardo na każdym kroku podkreśla, że jest pełen podziwu tego czego dokonał Robert Kubica. Tym razem pochwalił polskiego kierowcę w rozmowie z Nico Rosbergiem, który ma swój udział w jego powrocie do Formuły 1.

Australijczyk żałuje tylko jednej rzeczy – tego, że Kubica nie może ścigać się jak równy z równym w gronie innych kierowców. Życie pisze różne scenariusze i kto wie, czy obu kierowców nie zobaczymy w przyszłości na torze, toczących bój o wyższą lokatę.

Daniel Ricciardo: To, co on robi jest imponujące. Dobrze, że wrócił do F1. Szkoda, że zespół jest w takiej sytuacji, myślę, że każdemu fanowi Formuły 1 jest przykro gdy widzi, że taki zespół jak Williams ma takie problemy, ale to świetnie widzieć go znów w stawce. Jego cała historia jest niesamowita. Oczywiście tam, gdzie potrzeba większego skrętu może mieć problemy, ale radzi sobie. Przeszedł wiele więc teraz jazda w F1 jest dla niego łatwa. Wielki szacunek dla niego.

Kierowca Renault już na samym początku sezonu w trakcie konferencji prasowej swoimi słowami doprowadził do tego, że wszyscy zaczęli bić brawa Kubicy.

Kubica otrzymał brawa od kolegów w trakcie konferencji prasowej

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News