Renault Zoe dostępny w Warszawie w ramach carsharingu

Renault Zoe dostępny w Warszawie w ramach carsharingu

dsc_6031

Podaj dalej

Renault wprowadza model ZOE do usługi Traficara w Warszawie. Do 25 września klienci w Warszawie będą mieli możliwość wynajmu w 100% elektrycznego samochodu.

Roadshow ZOE wystartował w sierpniu 2018 r. w Krakowie. Do lutego 2019 r. odwiedzi kolejno Warszawę, później Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Śląsk. Harmonogram akcji jest dostępny pod linkiem https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/zoe/traficar.html

W ciągu 19 dni trwania akcji Roadshow ZOE w Krakowie elektryczne ZOE zostało wynajęte 1511 razy. Dla większości użytkowników była to pierwsza okazja do przetestowania samochodu elektrycznego.

W 100% elektryczne auto z zasięgiem realnym do 300 km doskonale sprawdza się w systemie miejskiego carsharingu. Roadshow ZOE jest także okazją dla klientów Traficara do przetestowania auta elektrycznego w codziennych przejazdach.

W ramach Roadshow ZOE, ZOE trafia do usługi Traficar na dotychczasowych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa działa w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji.

Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN ORLEN. Zasięg do 300 km umożliwia komfortowe i bezstresowe korzystanie z auta.

Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News