Renault Twizy do dyspozycji mieszkańców polskiego osiedla

Renault Twizy do dyspozycji mieszkańców polskiego osiedla

Renault Twizy do dyspozycji mieszkańców polskiego osiedla

Podaj dalej

Po raz pierwszy w Polsce dzięki współpracy Renault i firmy OKAM mieszkańcy inwestycji mieszkaniowej CENTRAL HOUSE w Warszawie zyskają możliwość korzystania z elektrycznych pojazdów Renault Twizy.

Wypożyczalnia pojazdów elektrycznych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców CENTRAL HOUSE to unikalna inicjatywa, która wyraża zupełnie nowe podejście do mobilności współdzielonej i doskonale koresponduje z naszym hasłem Easy Life. Chcemy ułatwiać codzienne życie użytkownikom naszych samochodów i zapewnić każdemu dostęp do zrównoważonej mobilności. Strategia koncentruje się na rozwoju nowych rodzajów środków transportu i usług (samochody elektryczne, autonomiczne i komunikujące się ze sobą itd.), które zmienią mobilność w miastach – mówi Grzegorz Zalewski, Dyrektor Generalny Terytorium East Renault.

Cieszymy się na współpracę z Renault, ponieważ wpisuje się ona w koncepcję „ALL-IN-HOUSE”. Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy CENTRAL HOUSE mieli pod jednym dachem dostęp do usług, z których korzystają na co dzień. Już dziś widzimy ogromne zainteresowanie ze strony naszych klientów rozwiązaniami proekologicznymi pojazd TWIZY idealnie wpisuje się w tę koncepcję – mówi Arie Koren, CEO OKAM.

Renault Twizy, w 100% elektryczny pojazd czterokołowy, to wyjątkowe rozwiązanie, łączące zwinność, przyjemność jazdy i bezpieczeństwo. Ten środek transportu idealnie pasuje do miejskiego stylu życia. Ze względu na niewielki rozmiar i zwrotność Twizy, nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie miejsca do zaparkowania. Pojazd nie emituje również spalin i hałasu – promuje nie tylko ekologiczne rozwiązania, ale jest praktycznym rozwiązaniem – pomaga omijać największe korki dzięki temu, że może poruszać się po buspasie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News