Renault o kompleksowej wizji współdzielonej mobilności na konferencji VIVA Technology

Renault o kompleksowej wizji współdzielonej mobilności na konferencji VIVA Technology

Podaj dalej

Grupa Renault przedstawi kompleksową wizję współdzielonej mobilności oraz kluczowych partnerów i nowatorskie eksperymenty podczas konferencji VIVA Technology. Konferencja odbędzie się w dniach 16-18 maja w Porte de Versailles w Paryżu.

Grupa Renault przygotowuje się do nadchodzącej ery ekologicznej mobilności dla każdego. Prace prowadzone są w czterech głównych obszarach innowacji. Są one kluczowe dla zrewolucjonizowania branży: elektromobilność, inteligentna mobilność, autonomiczność i rozwój nowych usług w zakresie mobilności.

Pod koniec 2018 roku Grupa Renault zaprezentowała trzy samochody koncepcyjne: EZ-GO, EZ-PRO oraz EZ-ULTIMO. Każdy z nich ucieleśnia wizję przyszłej miejskiej współdzielonej mobilności.

W tym roku Renault kontynuuje realizację planów na przyszłość i tworzy wraz z kluczowymi partnerami kompleksową wizję współdzielonej mobilności. Prowadzi również nowatorskie eksperymenty w zakresie transportu osób, jak i dostaw towarów.

Grupa Renault zaprezentuje na konferencji VIVA Technology istniejące i przyszłe rozwiązania oraz pokaże cały łańcuch korzyści w zakresie samochodów, zarządzania flotą, platform wspierających mobilność i aplikacji klientów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News