T High Renault Sport Racing - waga ciężka i szybka

T High Renault Sport Racing - waga ciężka i szybka

T High Renault Sport Racing – waga ciężka i szybka

Podaj dalej

Bez ciężarówek nawet w dynamicznym świecie motorsportu, koła bolidów F1 byłyby w bezruchu.W końcu to one przewożą cenne ładunki. W Renault doceniono ich przydatność specjalnym modelem.

Poznajcie zatem ciągnik siodłowy T High Renault Sport Racing o mocy 520 KM, ze stylizacją godną F1. Jest to wspólny projekt Renault Trucks i Renault Sport Racing, które połączyły swoje doświadczenia, aby stworzyć pojazd ciężarowy o wzornictwie i osiągach godnych królowej motorsportu. Limitowana seria, ograniczona do 100 egzemplarzy jest optymalnym połączeniem efektownej technologii, innowacji oraz osiągów.

Ciężarówka T High Renault Sport Racing ma płaską podłogę oraz wyjątkowo praktycznie zorganizowaną przestrzeń w kabinie kierowcy. Jakość wykończenia widać nawet w najmniejszych detalach tej limitowanej serii — skórzana tapicerka z przeszyciami, trójwarstwowy lakier, staranne i estetyczne wykończenie wnętrza. Wszystkie czarno-żółte elementy dekoracyjne mają nawiązywać do barw fabrycznego zespołu Renault F1. We wnętrzu zamontowano także skórzane fotele Recaro.

Renault Trucks T High Renault Sport Racing jest wyposażony w 13-litrowy silnik o mocy 520 KM i automatyczną skrzynię biegów Optidriver. Każdy pojazd z limitowanej edycji wyposażony jest w ponumerowaną czarną tabliczkę znamionową.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News