Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy,
już po raz jedenasty oddamy w Wasze ręce nasz flagowy produkt, jakim jest album rallyZOOM. Partnerem tytularnym wydawnictwa piąty raz z rzędu została marka SONAX, której produkty cieszą się niesłabnącą popularnością. Co więcej, nasz album z roku na rok rośnie w siłę, czego dowodem jest zwiększany systematycznie nakład.


Cieszy nas również, że mimo nie najlepszej kondycji polskich rajdów, nadal jest wiele firm znajdujących sens w promocji poprzez sporty motorowe. Ma to również odzwierciedlenie w zwiększającej się liczbie reklamodawców, którzy postanowili wesprzeć nasz album. Za to im również serdecznie dziękuję.


SONAX rallyZOOM to przede wszystkim kapitalne zdjęcia obrazujące walkę na naszym rodzimym podwórku. Już kilkakrotnie powtarzałem, że pod względem jakości fotografii nie mamy się czego wstydzić. Mamy w Polsce bardzo liczną grupę osób znających się na motorsportowym fotoreportażu jako mało kto. Co ważne, co roku – również dzięki naszemu albumowi – na tym trudnym rynku pojawiają się nowe perełki, których dzieła nierzadko zapierają dech w piersiach. SONAX rallyZOOM to również skrzętnie gromadzone statystyki dotyczące głównie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.


Zapraszamy do lektury 11. edycji albumu „SONAX rallyZOOM”.

rallyZOOM 2016