Rajdowa rodzina pomaga Tomkowi

Rajdowa rodzina pomaga Tomkowi

Podaj dalej

Rajdy samochodowe to ekscytujący i wspaniały sport przede wszystkim ze względu na ludzi, którzy kochają rywalizację i starają się zawsze wspierać naszą wspaniałą pasję. Zawodnicy reprezentujący różne zespoły i zaciekle walczący o każdy ułamek sekundy na odcinkach specjalnych potrafią w sprawach ważnych być razem i działać wspólnie w szlachetnym i ważnym celu. Bryan Bouffier, Maciej Rzeźnik, Filip Nivette, Kamil Heller, Tomek Kasperczyk, Damian Syty, Grzegorz Dul, Przemek Zawada, Tomasz Szupryczyński i Łukasz Włoch zgodzili się wziąć udział w aukcji na rzecz Tomka Pańczyszyna.

Tomek był sportowcem, ale jedno wydarzenie całkowicie zmieniło jego życie. Zasłabnięcie, spóźniona pomoc i brak fachowego sprzętu reanimacyjnego w karetce spowodowały, że Tomek zapadł w śpiączkę. Sytuacja wydawała się być beznadziejną. Lekarze nie dawali mu szans, ponieważ uważali, że pień mózgowy jest martwy i pozostanie „rośliną” do końca życia. Jednak Tomek wybudził się po miesiącu z niedowładem czterokończynowym – lekarze nie dawali żadnych nadziei, że dojdzie do sprawności. Jednak On i Jego rodzina nie poddawali się. Bracia po tygodniu od wybudzenia zabrali Tomka do domu i zaczęła się walka o Jego życie i zdrowie. Po półrocznej, ciężkiej rehabilitacji, Tomek stanął na nogi. Lekarze, doskonale znając jego stan, byli zszokowani postępami i żałowali, że od początku rodzina nie rejestrowała procesu rehabilitacji, który dzisiaj jest doskonałym przykładem na to, że po tak ciężkim urazie można wytrwałą pracą i wiarą w sukces przełamać wszelkie słabości.
Kasperczyk
Obecnie Tomek jest w stanie zadowalającym. Usamodzielnia się w codziennych czynnościach, ale problemem pozostaje spastyczność mięśni. Tomkowi potrzebna jest fachowa i regularna rehabilitacja, tylko dzięki niej może powrócić do pełnej sprawności. Podczas tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego zawodnicy startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, ale znani także z występów w  Mistrzostw Europy i Mistrzostwach Świata, przekazali na rzecz Tomka cenne przedmioty i… emocje, które można wylicytować i dzięki temu wspomóc rehabilitację naszego przyjaciela.

Dwóch kierowców znanych z bezkompromisowego i niesamowicie widowiskowego stylu jazdy zgodziło się użyczyć na rzecz licytacji przejazd na prawym fotelu w swoich samochodach rajdowych. Chcielibyście doświadczyć rajdowych emocji podczas niezwykle emocjonującej przejażdżki z Maćkiem Rzeźnikiem i Filipem Nivette? Zapraszamy do licytacji – emocje gwarantowane!

Linki do poszczególnych akcji:

Przejazd autem rajdowym z Filipem Nivette

Przejazd autem rajdowym z Maciejem Rzeźnikiem

Koszulka z autografem Bryana Bouffier

Koszulka z autografami Filipa Nivette i Kamila Hellera

Koszulka z autografami Tomasza Kasperczyka i Damiana Syty

Koszulka z autografami Grzegorza Dula i Przemysława Zawady

Koszulka z autografami Tomasza Szupryczyńskiego i Łukasza Włocha

Tomkowi można pomagać także wpłacając nawet drobne kwoty pieniężne ale ważne jest to, aby informację rozpowszechnić wśród swoich znajomych.

Dane do przelewu:
26 1240 2614 1111 0010 6858 1414
Fundacja „Bo jak nie my to kto”
W tytule: Tomasz Pańczyszyn
Wpłać nawet 1 zł ale pamiętaj, PRZEKAŻ INFORMACJĘ ZNAJOMYM!!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Akcja potrwa do 8 września, do godziny 19:00.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News