Przerażający wypadek. Ciężarówka przebiła barierki i wpadła pod wiadukt

Przerażający wypadek. Ciężarówka przebiła barierki i wpadła pod wiadukt

Podaj dalej

Na drodze krajowej nr 5C w Świeciu doszło wczoraj (28.02) do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia Forda z ciężarówką zginął 27-letni kierujący osobówką, a dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitali.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący Fordem, 27-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, jadąc w kierunku Gdańska, z nieznanej przyczyny zjechał na przeciwległy pas, uderzając w nadjeżdżającego z naprzeciwka „TIR-a”. Ciężarówka po zderzeniu, przechyliła się, przebiła barierki wiaduktu i spadła na przebiegającą pod nim drogę. Daf stanął w ogniu. Kierowcy, przy pomocy świadka, na szczęście udało się opuścić pojazd, zanim całkowicie objął go ogień.

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący osobowym autem, natomiast jego 26-letnia pasażerka została ranna. Do szpitala zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala trafił również 28-letni kierowca ciężarówki.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źródło: Policja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News