Przedpremiera SEAT-a Tarraco tylko dla dziesięciu wybranków

Przedpremiera SEAT-a Tarraco tylko dla dziesięciu wybranków

Podaj dalej

SEAT wybrał i zaprosił dziesięć osób z całego świata, aby mogli wziąć udział w wyjątkowej prezentacji. Wybrańcy mieli okazję przyjrzeć się z bliska najnowszemu modelowi marki.

Po otrzymaniu oficjalnych zaproszeń do fabryki w Martorell, na miłośników SEAT-a czekała ogromna niespodzianka. Zanim weszli do słabo oświetlonego pomieszczenia, otrzymali bardzo enigmatyczne instrukcje: Wejdź do środka, zajmij miejsce i ciesz się doświadczeniem. Zmieniając się w parach, goście weszli do audytorium, gdzie znajdowało się tylko kilka krzeseł.

Tarraco, czyli łacińska nazwa Tarragony, jest pierwszym modelem marki SEAT, którego nazwa została wybrana w drodze głosowania. Ponad 146 000 uczestników brało udział w końcowej fazie konkursu #SEATseekingName.

SEAT Tarraco, który zadebiutuje już 18 września w Tarragonie, dopełnia gamę SUV-ów hiszpańskiego producenta. Do tej pory w portfolio produktów znajdują się modele Ateca i Arona. Premiera nowego modelu to kontynuacja ofensywy produktowej rozpoczętej dwa lata temu modelem Ateca, do którego dołączyły Leon po faceliftingu, piąta generacja Ibizy i crossover Arona. SEAT Tarraco będzie dostępny na rynku już pod koniec bieżącego roku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News