Przebrał się za swoją mamę, żeby zdać za nią egzamin na prawo jazdy

Przebrał się za swoją mamę, żeby zdać za nią egzamin na prawo jazdy

mama

Podaj dalej

Mechanik samochodowy, który widział, że jego mama trzeci raz z rzędu nie zdała egzaminu na prawo jazdy postanowił jej pomóc. Nie jednak wiedzą praktyczną, czy merytoryczną, a pójściem za nią na egzamin. Do tego posłużyła mu specjalna kreacja, makijaż i inne niezbędne dodatki.

Plan choć mógł wydawać się dobry, to jednak tak naprawdę nie miał szans na powodzenie. 43-letni Brazylijczyk został przyłapany na oszustwie, w momencie gdy wsiadł do samochodu. – Kiedy jednak wsiadłam do samochodu i usiadłam obok egzaminowanego kierowcy, szybko zdałam sobie sprawę, że to mężczyzna w stroju kobiety. Starał się być kobiecy i tak naturalny, jak to tylko możliwe. Makijaż był naprawdę dobrze wykonany – powiedziała Aline Mendonça, egzaminator z Departamentu Ruchu Drogowego Rondonii.

Najbardziej brawurowa kradzież roku. Wjechali Audi do galerii handlowej, po czym obrabowali jubilera

Na miejsce została wezwana policja, po tym gdy okazało się, że wylegitymowana osoba nie jest tą, którą być powinna. Mężczyzna przyznał się, że do podszywania się pod własną matkę, aby zdać za nią egzamin. Policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Mężczyzna jest oskarżony o oszustwo i podszywanie się pod tożsamość innej osoby.

Bentley wjechał w Porsche. To mogła być najdroższa kolizja w Polsce

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News