Prezes PKN Orlen: Robert Kubica w F1? Rozmowy trwają

Prezes PKN Orlen: Robert Kubica w F1? Rozmowy trwają

daniel orlen obajtek kubica

Podaj dalej

Prezes PKN Orlen potwierdził w czwartkowej rozmowie z Radio Z, że obecnie trwają rozmow, aby Robert Kubica pozostał w Formule 1 przynajmniej na kolejny sezon. Danel Obajtek nie zdradza na ten temat jednak żadnych szczegółów.

Robert Kubica po powrocie do Formuły 1 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Choć jak wiadomo wyniki jakie uzyskuje w bolidzie Williams pozostawiają wiele do życzenia, to odbiór jego osoby pozostaje  znakomity. Sam kierowca wciąż budzi ogromne zainteresowanie.

Daniel Obajtek: Jako Orlen jesteśmy trwale związani z Robertem i uważamy, że czeka go świetlana przyszłość. Robert bije wszystkie rekordy popularności – nie tylko w Polsce – i to napędza nas do działania. Oczywiście rozmowy trwają, ale nie zdradzamy zakulisowych szczegółów. Jeżeli chodzi o plotki, to jeszcze raz powtórzę, że jesteśmy trwale związani z Robertem.

W związku z tą wypowiedzią nie pozostaje nic innego, jak spokojnie czekać na rezultaty rozmów, które miejmy nadzieje pozwolą oglądać w przyszłym sezonie Kubicę w F1.

Kubica mądrzejszy od swoich mechaników. Ci wypuścili go bez dokręconego koła!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News