Złodziej uciekał policjantom. Wybiegnięcie na drogę szybkiego ruchu nie było najlepszym pomysłem

Złodziej uciekał policjantom. Wybiegnięcie na drogę szybkiego ruchu nie było najlepszym pomysłem

Podaj dalej

Ten pościg nie trwał zbyt długo, bowiem złodziej sam się z niego wyeliminował. Uciekając policjantom zdecydował się, że przebiegnie przez drogę szybkiego ruchu. Nie przyszło mu do głowy, że w ten sposób ryzykuje znacznie więcej niż ucieczka chodnikiem. Widocznie emocje wzięły nad nim górę i wyłączyły mu racjonalne myślenie.

Złodziej i samochód

samochod droga zlodziej

Na nagraniu widać także uciekającą kobietę, która decyduje się na ucieczkę inną drogę. Mężczyzna jednak biegł przed siebie i ani myślał o tym, żeby skręcić. Ewidentnie czuł na plecach oddech policjantów, którzy byli tuż za nim.

Choć droga wydawała się wolna, a kątem oka złodziej widział zapewne tylko autobus, to jednak zza niego szybko wyłonił się inny pojazd. I to właśnie on go potrącił, gdy biegnący mężczyzna wpadł na jego bok maski. Kierowca nie miał żadnych szans na to, aby wyhamować.

Na miejsce została wyzwana karetka, która odwiozła poszkodowanego do szpitala. Gdy mężczyzna tylko poczuje się lepiej i będzie mógł opuścić szpital, wówczas od razu po wypisie odbierze go policja, która umieści go za kratkami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News